Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Güncel

TÜPRAŞ’ta işçiler ek zam için eylem yaptı

TÜPRAŞ İzmit rafinerisinde bugün Petrol-İş Sendikası ve patron temsilcileri arasında gerçekleşen ek zam görüşmelerinden bir sonuç çıkmaması üzerine eylemler yapmaya başladı.

TÜPRAŞ İzmit rafinerisinde bugün Petrol-İş Sendikası ve patron temsilcileri arasında gerçekleşen ek zam görüşmelerinden bir sonuç çıkmaması üzerine eylem kararı alındı.

Görüşme sonrası işçilere açıklamalarda bulunan Petrol İş Kocaeli Şube Başkanı Nesimi Yetişoğlu yarın sabah itibariyle temsilcilik binası önünde buluşarak açıklama yapacaklarını ardından da eylemleri başlatacaklarını duyurdu.

TÜPRAŞ işçileri yaşanan ekonomik krizle birlikte sözleşmenin üzerine ek zam talebinde bulunmuş en az yüzde 50 zam istediklerini sendikalarına iletmişti. Petrol-İş ile Koç Holding arasında yapılan görüşme sonrası sözleşmenin ikinci yılındaki ilk altı ayı için yapılan zammın üzerine yüzde 9,6 zam yapıldığı bilgilisi verilmişti

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu