Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Güncel

Şenyaşar ailesi: Zulme sessiz kalanlara hakkımızı helal etmiyoruz

Adalet Nöbeti’nin 687’in gününde olan Şenyaşar ailesi, sanal medya hesabından "Bu zulme sessiz kalanlara hakkımızı helal etmiyoruz" paylaşımı yaptı.

Urfa’nın Suruç ilçesinde, 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın 9 Mart 2021’de başlattığı Adalet Nöbeti, 687’nci gününde. Anne Emine Şenyaşar’ın rahatsızlığından ötürü katılmadığı nöbeti bugün Ferit Şenyaşar tek başına adliye önünde sürdürdü.

Aile, sanal medya hesabından Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı etiketleyerek, şu paylaşımda bulundu: “Devlet hastanesinde insanların hayatları ellerinden alındığında hiçbir şey olmamış gibi yaşanır mı? Adaletin Allah’ın emri olduğunu bilseydin, Urfa’da yaşatılan bu adaletsizliğe dur derdiniz. Bu zulme sessiz kalanlara hakkımızı helal etmiyoruz.”

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu