Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Güncel

Öğretmen Sendikası’ndan 24 Kasım mesajı: “Sahte kutlamalar değil, taban maaş istiyoruz”

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) 24 Kasım kutlama mesajı, taban maaşı taleplerine aylardır kulak tıkanan özel sektörde çalışan öğretmenlerin tepkisiyle karşılaştı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) 24 Kasım kutlama mesajı, taban maaşı taleplerine aylardır kulak tıkanan özel sektörde çalışan öğretmenlerin tepkisiyle karşılaştı.

“Sahte kutlamalar değil, taban maaş istiyoruz” diyen Özel Sektör Öğretmenleri Sendikası (Öğretmen Sendikası), 24 Kasım’a dair bir açıklama yaparken çeşitli illerde taban maaş taleplerini hatırlatan pankartları da kentlerin çeşitli bölgelerine astı.

Öğretmen Sendikası’nın açıklaması şöyle:

Öğretmenler olarak özveri ve gayret hatırlatmalarına gerek olmaksızın öğrencilerimiz ve toplumun geleceği için elimizden geleni her zaman yapacağız. Bizler tarafından kutlama mesajları ve temennilerin samimiyeti, özel öğretim kurumlarında çalışan öğretmenlerin haklarının nasıl korunduğu ve iyileştirildiği ile ölçülecektir.

Bağlı olarak çalıştığımız Bakanlığın yüz binlerce özel sektör öğretmenini görmezden gelen tavrını hep birlikte değiştireceğiz. Günümüz kutlu olsun.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu